Narzędzia aukcyjne - co się może przydać...

W tej części serwisu ALEGRO 24 znajdziesz interesujące witryny WWW oraz programy, dzięki którym korzystanie z aukcji Allegro stanie się prostsze.

www.imao.pl
Internetowy Menedżer Aukcji Online oferuje kilka ciekawych usług. Allegrowiczom z pewnością przypadnie do gustu funkcja "Znajdź to", dzięki której nie trzeba już "polować" na rzadki przedmiot - system automatycznie poinformuje o wystąpieniu aukcji z określonymi słowami przez e-mail (bezpłatnie) lub SMS (za drobną opłatą).

Snajpery aukcyjne
Od kilku lat rosnącą popularnością cieszą się tzw. snajpery, czyli internetowe systemy, które potrafią "ustrzelić" dla użytkownika określoną aukcję nawet na kilka sekund przed jej zakończeniem. Dzięki temu osoba korzystająca z takiego snajpera może zaoszczędzić, czasami naprawdę sporo. Dzieje się tak, ponieważ inni użytkownicy nie mają czasu na przebicie oferty użytkownika automatycznego systemu. Jednak niektórzy sprzedawcy blokują możliwość używania snajperów, ponieważ może to spowodować, iż dostaną oni niższą cenę za oferowany towar. Należy również wspomnieć, że internetowy snajper może być darmowy lub płatny (np. od pomyślnie zakończonego "strzału").
www.snajper.net
www.snip.pl
www.esnajper.pl
www.aukcjoner.net
www.snipe24.pl
Allegro - największe aukcje internetowe, najniższe ceny! Kup i sprzedaj!
Strzałka