Szukanie okazji na aukcjach Allegro

Wielkim atutem Allegro jest to, iż można tutaj nabyć naprawdę dobrą rzecz za niewielkie pieniądze. "Łowców" okazji nie brakuje. Ty także możesz spróbować swoich sił w szukaniu hitów cenowych - wystarczy, że zapoznasz się z poniższymi radami...

Jednym z pojęć, które często można spotkać na aukcjach internetowych, jest "BCM" - skrót od "Bez Ceny Minimalnej". Oznacza on, że sprzedawca nie ustalił sztywnego minimum dla swojego przedmiotu i jest gotów go sprzedać za taką cenę, jaką zaproponują chętni Allegrowicze. Aukcje BCM cieszą się dużo większą popularnością, a ich uczestnicy często przebijają się ofertami. Najbardziej "kuszące" licytacje to BCM od złotówki, gdy ceną wyjściową jest symboliczna złotówka. Takie aukcje charakteryzują się zazwyczaj dużą liczbą licytujących, ale nie jest to regułą. To właśnie wykorzystują "łowcy" okazji - mogą wygrać mało popularną aukcję BCM z ceną wyjściową ustaloną na 1 złoty.

Należy jednak pamiętać o tym, że osób mających podobne zamiary nie brakuje. Ze względu na to serwis ALEGRO 24 sugeruje wprowadzanie ofert w ostatnich minutach trwania aukcji, co w większości przypadków pozwoli na wygranie licytacji za stosunkowo niską kwotę.

Doświadczeni Allegrowicze często korzystają z zakładki "Kończące się", dzięki której można w jednym miejscu zobaczyć wszystkie aukcje kończące się w najbliższym czasie. To właśnie tutaj masz dużą szansę na wylicytowanie atrakcyjnego towaru po niskiej cenie. Wykorzystaj to!
Allegro - największe aukcje internetowe, najniższe ceny! Kup i sprzedaj!
Strzałka